ایده هایی جالب برای استفاده از رنگ کرم در استایل های پاییزی


رنگ کرم یکی از رنگ‌های روشن و پرطرفدار است که اغلب افراد از این رنگ زیبا به خصوص در مجالس رسمی و مجلسی استفاده می‌کنند.

این رنگ در استایل‌های پاییزی هم بسیار استفاده می‌شود و استفاده از طیف سیر و روشن آن به خوش استایل شدن افراد کمک می‌کند. رنگ کرم را می‌توان با هم خانواده آن یعنی شیری، قهوه‌ای، سفید و حتی صورتی ست کرد زیرا این رنگ‌ها مکمل یکدیگر هستند. البته آبی روشن هم می‌تواند در کنار کرم بسیار زیبا باشد. ما در ادامه به چند ایده برای استفاده از رنگ کرم در استایل پاییزی می‌پردازیم. پس با ما همراه شوید.

ست کردن لباس کرم با رنگ شیری و سفید

معمولا لباس‌های کرم و بژ رنگ را با رنگ سفید یا شیری ست می‌کنند و این ترکیب‌ها کمک می‌کند تا استایل شما مینیمال به نظر برسد. بنابراین اگر یک بلوز کرم رنگ گرم پاییزی دارید می‌توانید آن را با کیف و کفش شیری یا قهوه‌ای کامل کنید.

ست کردن رنگ کرم لباس با شلوار جین

همانطور که اشاره کردیم رنگ کرم با رنگ آبی به خوبی ست می‌شود بنابراین رنگ جین آبی بهترین گزینه برای ست کردن با لباس کرم است. اگر بلوز شما کرم است یا شلوار پارچه‌ای کرم دارید می‌توانید از جین آبی برای بلوز یا شلوار استفاده کنید. این کار استایل شما را بسیار شیک خواهد کرد.

ست کردن لباس کرم با شلوار مشکی و قهوه‌ای

 

ست کردن لباس کرم با رنگ شیری و سفید,ست کردن رنگ کرم لباس با شلوار جین,ست کردن لباس کرم با شلوار مشکی و قهوه‌ای

ست کردن کت کرم با شلوار مشکی و قهوه ای

 

قهوه‌ای و مشکی رنگ‌هایی هستند که به راحتی با دیگر رنگ‌ از لباس‌های دیگر هماهنگ می‌شوند. بنابراین شما می‌توانید یک شلوار مشکی یا قهوه‌ای را با یک کت گرم کرم رنگ پاییزی ست کنید یا یک ژاکت کرم بافت را به همراه شلوار کتان مشکی یا قهوه‌ای ست کنید.

شلوار گرمکن کرم با هودی صورتی

هودی‌ها گزینه خوبی برای استایل‌های پاییزی هستند و اگر رنگ‌ آنها را با دقت انتخاب کنید می‌توانید یک استایل جذاب داشته باشید. انتخاب هودی با رنگ صورتی کم رنگ برای ست شدن با رنگ شلوار یا شال کرم رنگ بسیار گزینه خوبی است. برخی از رنگ‌های صورتی به کرم متمایل می‌شوند و شما به راحتی می‌توانید آنها را در کنار هم قرار دهید.

ست کردن سویشرت کرم و بوت مشکی و قهوه ای

شما می‌توانید برای استفاده از یک سویشرت کرم رنگ به سراغ انواع کتانی یا بوت مشکی و قهوه‌ای بروید. 

استفاده از پالتوی کرم نسکافه‌ای

 

نمونه هایی از ست لباس کرم,روش هایی برای ست کردن با لباس کرم,راههای ست کردن با لباس کرم

ست کردن پالتو کرم نسکافه ای

 

یک پالتوی کرم هم می‌تواند برای استایل پاییزی بسیار خاص و جذاب باشد. شما می‌توانید پالتوی کرم را با یک شلوار چهار خانه کرم یا بلوز چهار خانه ست کنید. این استایل چهار خانه می‌تواند به رنگ قهوه‌ای یا شیری هم باشد. اما در حالت کلی ایده چهار خانه در کنار یک پالتو یا هر نوع لباس دیگری به رنگ کرم بسیار چشم نواز خواهد بود.

شلوار کتان کرم و کفش سورمه‌ای

شلوارهای کتان در فصل پاییز کاربرد بسیار زیادی پیدا می‌کنند و شما می‌توانید آنها را با انواع رنگ کفش ست کنید. یکی از این رنگ‌ها سورمه‌ای است. ترکیب رنگ سورمه‌ای و کرم یا بژ نسکافه‌ای استایل پاییزی شما را خاص می‌کند. شما می‌توانید از کفش‌های سورمه‌ای استفاده کنید که ملزومات کرم رنگ دارند یا دارای تکه‌های پارچه کرم رنگ بر روی کفش هستند. کفش‌هایی با پارچه پلنگی سورمه‌ای به همراه کیف دستی کرم رنگ هم می‌تواند این استایل پاییزی را جذاب‌تر کند.

ترکیب رنگ‌ها

اگر شما می‌خواهید در استایل خود از دو رنگ برای ست کردن استفاده کنید، بهتر است رنگ‌های گرم و سرد را با هم ست کرده و این به ترتیب در آنها تضاد ایجاد کنید. اما اگر شما می‌خواهید از سه نوع رنگ استفاده کنید بهتر است (سه رنگ خنثی) یا (سه رنگ اصلی) و یا (۲ رنگ روشن و ۱ رنگ اصلی) و یا برعکس را با هم همراه کنید.

برای مثال اگر از رنگ کرم برای بلوز یا پلیور استفاده می‌کنید باید برای شلوار به سراغ رنگ زرد یا مشکی بروید و اگر از ترکیب سه رنگ استفاده می‌کنید بهتر است دو رنگ روشن مانند کرم و زرد و یک رنگ اصلی مانند مشکی  را انتخاب کنید.


تاریخ انتشار: ۱٧:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۵
لینک کوتاه: https://ghasedakeonline.ir/short/11056