ساحل پوشیده از پاپ کورن در اسپانیا


ساحل پاپ کورن اسپانیا در جرایز قناری جایی است که اخیرا به لطف شبکه های اجتماعی و عکسهایی که بلاگرهای اینستاگرام از شن های پاپ کورن مانند آن منتشر کردند، معروف شده است

اگر از فاصله دور به ساحل پاپ کورن ( به انگلیسی : Popcorn Beach ) در جزایر قناری اسپانیا در شهر کورالجو ، نگاه کنید تفاوت خاصی به جز رنگ سفیدش نمی بینید ولی زمانی که به ساحل نزدیک تر شوید ، شن و ماسه هایی خواهید دید که درست شبیه به پاپ کورن هستند و نام ساحل از همین ظاهر شن و ماسه هایش گرفته شده است. 

 

سنگ های مرجانی سفید, آدرس ساحل پاپ کورن, ساحل پاپ کورن اسپانیا

 

پاپ کورن های ساحل کورالجو مرجان هایی سفید رنگ هستند که به دلیل اصطکاک شکل های نامنظمی به خود گرفته اند و درست مانند ذرت بوداده شده اند. با این که این سنگ ها به نرمی شن های ساحل های دیگر نیستند ولی ظاهر زیبا منحصر به فردشان باعث شده بین گردشگران محبوبیت زیادی پیدا کنند.

 

آدرس ساحل پاپ کورن, ساحل پاپ کورن اسپانیا, ساحل پاپ کورن اسپانیا کجاست

ساحل پاپ کورن کجاست 

این ساحل زیبا و خیال انگیز در شهر کورالجوودر جزیره فرتونتورا قرار گرفته است که دومین جزیره بزرگ مجمع الجزایر قناری محسوب می شود که به خاطر سواحل سفید با شن هایی شبیه پاپ کورن به شهرت رسیده است. 

پوشیده شدن این ساحل با میلیون ها دانه شبیه پاپ کورن باعث شده شهرت زیادی بین بلاگرهای اینستاگرام پیدا کند و از همین طریق هم به شهرت برسد. 

تصاویر ساحل پاپ کورن اسپانیا, ساحل کورالجو, ساحلی تفریحی پاپ کورن

ساحل پاپ کورن اسپانیا چطور تشکیل شده

شن های ساحل را که در دست می گیرید شباهت ظاهری بسیار زیادی به پاپ کورن دارند ولی این پاپ کورن ها چطور بوجود آمده اند و این ساحل چطور تشکیل شده است؟ دانه های ذرت پاپ کورنی که در ساحل کنار هم جمع شده انددر واقع خرده های مرجان های سفید هستند که بر اثر جریان آب و دیگر عوامل به ساحل آمده اند و به مرور در اثر اصطکاک و شسته شدن توسط آب به شکل دانه های ذرت بوداده در آمده اند و منظره ای بسیار زیبا در مقابل چشمان گردشگران به نمایش گذاشته اند.

ساحلی تفریحی پاپ کورن, سنگ های مرجانی سفید, آدرس ساحل پاپ کورن

ساحل پاپ کورن در شمال غربی شهر کورالجو قرار دارد و به دلیل سخت و خشن بودن مرجان ها ، مناسب آفتاب گرفتن یا شنا نیست ، راه رفتن ، دراز کشیدن و نشستن روی این دانه های سفت و قلمبه کار راحتی نیست و نمیتوانید به عنوان ساحلی تفریحی از آن استفاده کنید. ولی وجود دانه های پاپ کورنی سفید مرجانی باعث شده که فضایی منحصر به فرد برای عکس گرفتن در آن ایجاد شود.

 

آدرس ساحل پاپ کورن, ساحل پاپ کورن اسپانیا, ساحل پاپ کورن اسپانیا کجاست

ساحل پاپ کورن به تازگی تشکیل نشده و مردم محلی از زمانی که به یاد دارند ، این ساحل زیبا در مقابل چشمانشان بوده  ولی تا چند سال پیش حتی توریست هایی که به جزایر قناری سفر می کردند از وجود این ساحل بی خبر بودند.

با ورود شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام و قرار گرفتن تصایر این ساحل در اینستا ، ساحل پاپ کورنی شهرت جهانی پیدا کرید و تصویرش به سرعت دست به دست شدن و در مدتی کوتاه میلیون ها کاربر از سراسر جهان با این زیبایی شگفت انگیز و بی نظیر آشنا شدند.

 

تصاویر ساحل پاپ کورن اسپانیا, ساحل کورالجو, ساحلی تفریحی پاپ کورن

تاریخ انتشار: ۱۸:۱٧ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
لینک کوتاه: https://ghasedakeonline.ir/short/11031