Loading...

مایلی‌کهن: حق اسکوچیچ است در جام جهانی هم سرمربی ایران باشد


سرمربی سابق ایران در خصوص عدم دعوت مهدی طارمی به تیم ملی واکنش نشان داد.

محمد مایلی‌کهن سرمربی سابق ایران در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص پیروزی تیم ملی ایران مقابل لبنان در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: همان طور که دیدید لبنان تیم بسیار خوبی بود و اشتباه بزرگی بود که ما بخواهیم این تیم را ضعیف قلمداد کنیم. زمان خود ما یک بار با این تیم مساوی کردیم و یک بار هم زمان کی‌روش به این تیم باختیم. امیدوارم بتوانیم در بازی مقابل سوریه هم به یک برد دست پیدا کنیم و یکی از تیم‌های صعود کننده به جام جهانی  2022 باشیم.

وی در خصوص اینکه ظاهرا هنوز مشکل طارمی و اسکوچیچ حل نشده است افزود: من قبل از این هم گفتم چیز خاصی نبوده و اسکوچیچ یک صحبتی انجام داده و طارمی هم  نظرش را گفته شاید دخالت و شیطنت‌ها باعث شد کار به اینجا بکشد.

مایلی کهن درباره اینکه خیلی‌ها می گویند اسکوچیچ در حد سرمربیگری تیم ملی ایران نیست بیان داشت: من خودم ابتدا مخالف مربیگری اسکوچیچ در تیم ملی بودم اما وقتی نتایج را دیدیم باید قبول کنیم عملکردش خوب بوده و اگر تیم ملی به جام جهانی صعود کند حق این مربی است که روی نیمکت تیم ملی ایران حضور داشته باشد.

سرمربی سابق تیم ملی درباره اینکه خودش در زمان سرمربیگری‌ در تیم ملی رضا شاهرودی را از تیم ملی کنار گذاشت اذعان داشت: داستان شاهرودی فرق داشت من تاکید کرده بودم هیچ ملی‌پوشی از  اردو خارج نشود زیرا یادم هست در همان روز برای کارهای گذرنامه و ویزای بچه‌ها درگیر بودیم اما وقتی برگشتم شنیدم سعداوی و شاهرودی از اردو خارج شدند و همین باعث شد تا به تمرین تیم ملی دیر برسند وقتی به تمرین آمدم به آنها گفتم لباس بپوشند و بروند. سعداوی زنگ زد و خواست معذرت خواهی کند که من گفتم نیازی به عذرخواهی نیست زیرا نباید شخصیت افراد خرد شود اما شاهرودی این کار را نکرد البته بگویم دنبال عذرخواهی نبودم اما دوست داشتم او یک تماسی بگیرد و یک توضیحی ارایه دهد.

مایلی کهن در خصوص اینکه به نظرش اسکوچیچ باید طارمی را دعوت می‌کرد ادامه داد: گفتم که چیز خاصی اتفاقی نیفتاده است اما شما که این همه پیگیر هستید چرا آن موقع که سرمربی سابق تیم ملی مهدی رحمتی و هادی عقیلی را از تیم ملی خط زد این مسایل را پیگیری نکردید یا همین سید جلال حقش بود که در سفر تیم ملی به جام جهانی روسیه در لیست تیم ملی باشد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط پرسپولیس در چهار هفته ابتدایی لیگ افزود: نمایش پرسپولیس در شروع فصل جاری راضی کننده نبوده اما امیدوارم در ادامه مسابقات بهتر ظاهر شود.

مایلی کهن در پایان درباره اینکه پرسپولیس دو بازیکن تاجیکستانی را به خدمت گرفت گفت: زیاد موافق بازیکنان خارجی در لیگ ایران نیستم چون معتقدم استعدادهایی که ما در ایران داریم خیلی بالاتر از این بازیکنان هستند.

برچسب ها: مایلی کهن