Loading...

مخوف‌ترین و ترسناک‌ترین خودروی پلیس دنیا کدام است؟ +تصاویر


فاکتور ترسناک بودن و ابهت برای یک خودروی پلیس اهمیت بالایی دارد زیرا می‌تواند باعث شود افراد خلاف‌کار و گناهکار با مشکل بزرگی مواجه شوند. برندها و خودروهای متنوعی وجود دارند که به عنوان خودروی پلیس انتخاب شده‌اند اما به نظر شما کدام‌یک از خودروهای پلیس با ابهت‌ترین، ترسناک‌ترین و مخوف‌ترین ظاهر را دارند؟

مخوف‌ترین و ترسناک‌ترین خودروی پلیس دنیا کدام است؟

مخوف‌ترین و ترسناک‌ترین خودروی پلیس دنیا کدام است؟

 

سایز متن 

الف الف 

 

۱.۳K 

۷

 

پدال/ هیچ‌چیزی بدتر از نگاه کردن به آینه وسط خودرو و دیدن چراغ‌های گردان نیست زیرا این به معنی خرابکاری شماست که هزینه‌اش با جریمه و یا بدتر از آن با ابطال گواهینامه رانندگی پرداخت خواهد شد! فاکتور ترسناک بودن و ابهت برای یک خودروی پلیس اهمیت بالایی دارد زیرا می‌تواند باعث شود افراد خلاف‌کار و گناهکار با مشکل بزرگی مواجه شوند. برندها و خودروهای متنوعی وجود دارند که به عنوان خودروی پلیس انتخاب شده‌اند اما به نظر شما کدام‌یک از خودروهای پلیس با ابهت‌ترین، ترسناک‌ترین و مخوف‌ترین ظاهر را دارند؟

 

از نظر ما این القاب می‌توانند به دوج پولارا ۱۹۶۹ اعطا شوند. اگرچه بخش اعظم ما در آن زمان حضور نداشته‌ایم اما تصور اینکه چنین خودروی پلیسی را در آینه وسط خودروی خود ببینیم چه حس ترسی ایجاد خواهد کرد چندان سخت نیست. دلیل چنین ابهت و جسارتی هم ظاهر عضلانی پولارا مربوط می‌شود. این خودرو بر پایه پلتفرم بدنه C موپار بنا شده است و یک سدان فول سایز محسوب می‌شود. علاوه بر ظاهر با ابهت، صدای بم و گیرای اگزوز نیز باعث افزایش ضربان قلب می‌شود. به این موارد باید صدای آژیر بلند را نیز اضافه کرد. نیروبخش این خودروی پلیس پیشرانه ۸ سیلندر ۴۴۰ اینچ مکعبی به همراه پکیج پلیس اینترسپتور بوده است. قدرت این نیروگاه آهنین به ۳۷۵ اسب بخار می‌رسد و باعث می‌شود خودروی ۱۹۹۵ کیلوگرمی دوج حداکثر سرعت ۲۴۰ کیلومتر در ساعتی داشته باشد. جی لنو می‌گوید این خودرویی است که همه افسران پلیس بر سر راندن آن دعوا داشته‌اند. پولارا خودرویی سریع، راحت و قابل‌اعتماد بوده است هرچند از نظر مصرف سوخت جای تعریفی ندارد.

 

طرفداران فیلم Gone in 60 Seconds حتماً صحنه‌های تعقیب موستانگ ۱۹۷۳ در خیابان‌های لس‌آنجلس را به یاد خواهند آورند. تصور کنید در سال ۱۹۶۹ هستید و پورشه ۹۱۱ شما فقط ۱۸۰ اسب بخار قدرت دارد و این هیولا پشت سر شما قرار می‌گیرد. آیا به فکر معکوس دادن و فرار کردن می‌افتید؟ فکر نمی‌کنیم این‌طور باشد! نظر شما درباره با ابهت‌ترین و ترسناک‌ترین خودروی پلیس دنیا چیست؟

 


تاریخ انتشار: ۰۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
لینک کوتاه: https://ghasedakeonline.ir/short/9494
برچسب ها: خودروی پلیس
. پیشنهادی